Жінка покинула роботу в місті, щоб відкрити ферму равликів у селі

У селі Нижчі Вовківці, що у Розсошанській громаді, неподалік Хмельницького, Альона Шибунько на 25 сотках відкрила равликову ферму.  

Аби повністю віддатися власній справі та перетворити її на прибутковий бізнес, жінка звільнилася з роботи в місті.

Про такі новини України повідомляє Суспільне.

Крім ферми, Альона поремонтувала та розмалювала стару хату та облаштувала чимало локацій для фото і відпочинку. Равлики живуть під дерев’яними щитами, харчуються спеціальним кормом і рослинами. Доглядати їх, каже підприємиця, справа затратна й нелегка: дорогі корма, дорогий мальок равлика, дорогі розхідники — це і вода, і щити ті самі, адже це дерево, воно псується з кожним роком. 

Допомогло в налагодженні омріяного бізнесу навчання за кордоном, а також, певною мірою, те, що започаткувала жінка власну справу під час карантину.

«Ми мали змогу  виявити і виправити багато помилок. Саме під час карантину люди, не маючи де відпочити, не маючи куди зводити дітей, приїздили до нас. І ми зрозуміли, що саме екотуризм — це той напрямок, в якому варто рухатися», — каже Альона.

Гостям, які приїздять на ферму, пропонують не лише екскурсії, а й смаколики: фаршированих равликів під соусом, канапки з равликовою ікрою та канапки з м’ясом равлика та овочами.

Насправді дуже важко вирощувати равликів. Адже дуже багато дрібних нюансів, і якщо їх не врахувати, то можна не отримати тих дорослих равликів на кінець сезону. Тому перед тим, як розпочати цю справу, Альона поїхала на навчання до західної України.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.