Про нас

Zemliak.com — головний сайт для людей, які живуть в українських селищах і селах, працюють на землі, дбають про своє господарство та розвивають громаду.

Земляк буде «хресним татом» для тих, хто живе в селі і має стосунок до землі. 

Навіщо працює сайт Земляк?

Для наших читачів ми працюємо над такими завданнями:

  • інформаційно-просвітницька робота для людей у селі
  • формування корисних навичок щодо управління домогосподарством, заснування й ведення власної справи, пов’язаної з роботою в селі
  • пояснення алгоритмів співпраці з органами місцевого самоврядування, контролюючими органами
  • «культивувати» любов до роботи на землі
  • навчити людей любити те, чим вони займаються, брати на себе відповідальність за все, що відбувається довкола, вирішувати проблеми, а не звинувачувати когось
  • формувати громадянське суспільство в сільських і приміських територіях.

Хто працює на нашим сайтом Земляк?

Задля того, щоб сайт Zemliak.com працював і приносив користь його читачам, працює ціла команда: контент-директор, програмісти, фінансисти, клієнт-менеджери, проєктний менеджер/головний редактор, журналісти, фотографи, верстальники, журналісти та інші.

Катя Капустіна — головна редакторка і керівниця проєкту

Знайомтеся — це Катя Капустіна. Зараз вона одночасно виконує роботу керівниці проєкту та головної редакторки Земляка.

Каті 30 років, зараз проживає у невеличкому містечку Ромни на Сумщині і тут відома як місцева громадська активістка. Одружена, разом із чоловіком виховують сина. Після початку повномасштабного вторгнення росії в України її чоловік став до лав ЗСУ.

Катя виросла у селі на Чернінівщині, звідки родом її бабуся та дідусь. У дитинстві мала свою невеличку діляночку на 2-гектарному городі і обробляла її сама, пасла гусенят і корів, каталася верхи на сусідській кобилі, а одного разу навіть на домашній свині. Згодом полюбила кататися на тракторах і комбайнах разом із дідусем, а потім із друзями навіть пробувала сільську домашню самогонку — бурячиху.

Свого часу Катя здобула освіту в Інституті журналістики КНУ ім. Т. Шевченка. Із 2013 року працює у сфері маркетингу, реклами та журналістики. 

А з 2021 року щаслива Катя спільно із LatifundistMedia конвертувала свою величезну любов до українського села в сайт Zemliak.com.

Знайти Катю у Facebook
Контакти тут

Катя Капустіна

Таня Кунденко — редакторка служби новин

Усі новини про українське село і все, що з ним пов'язано — справа рук Тані Кунденко. Вона — редакторка служби новин на Земляку.

Таня народилася 30 липня 1988 року в місті Ромни Сумської області. Зараз проживає тут же разом із родиною — чоловіком та дваома синами.

За освітою — економіст. Тривалий час працювала у сфері торгівлі та легкої промисловості. Але з 2021 року освоїла новий фах редактора служби новин.

Родина Тані має присадибну ділянку, тож наша колега із задоволенням на практиці випробовує і перевіряє багато порад, про які пише на нашому сайті.

Дивіться також Сади Перемоги: команда Zemliak.com отримала саджанці яблунь і груш

Написати Тані можна на e-mail: kundenko@latifundistmedia.com 

Таня Кунденко