Політика конфіденційності

1. Правила передруку матеріалів сайту

1.1. При передруці матеріалів Zemliak.com на інших сайтах обов'язкове гіперпосилання на Zemliak.com.

1.2. Гіперпосилання на Zemliak.com повинні бути індексованими, не повинні містити тегів noindex і атрибутів nofollow.

1.3. Називайте нас «Zemliak.com», коли посилаєтесь на нас.

1.4. Ми не вимагаємо погоджувати використання наших матеріалів, досить буде виконати пункти 1.1-1.3. Але будемо вдячні, якщо ви нам напишете про те, що передрукували наші матеріали, — нам важливо розуміти, яку користь несе людям наша робота.

2. Модерування

2.1. Усі прес-релізи перед публікацією розглядають редактори служби новин. Наші колеги визначають формат подачі інформації з прес-релізу на власний розсуд.

3. Редакційна політика

3.1. Взаємодія з джерелами та носіями інформації

Редакція не погоджує матеріали, що публікуються. Однак із точки зопу журналістської етики залишає за собою право показати спікеру чи компанії попередній вигляд матеріалу перед публікацією у вкрай виняткових випадках. Будь-яке редагування із подальшою втратою об'єктивності висвітлення думок неприйнятне.

3.2. Відмова у розміщенні матеріалів

Редакція сайту Zemliak.com залишає за собою право не публікувати матеріали (повідомлення, пости, статті, фото, відео та текстові рекламно-інформаційні матеріали та інше), які містять ознаки недостовірності, можуть якимось чином зашкодити інтересам читачів, щодо яких виявлено конфлікт інтересів з іншими опублікованими матеріалами або авторами.

Також адміністрація сайту може відмовити у публікації іншої інформації, якщо надані замовником/автором матеріали містять аналогічну інформацію, яка вже була опублікована на сторінках онлайн-ЗМІ Zemliak.com чи її сприйняття читачами (аудиторією сайту) може бути помилково ототожнено з іншим матеріалами, опублікованими на інтернет-ресурсі Zemliak.com, або їх авторами.

4. Коментування

При коментуванні тих чи інших матеріалів заборонені:

 • Перехід на особистості, образи на адресу офіційних і публічних осіб (в т.ч. померлих), грубі висловлювання, образи і приниження інших учасників коментування, їх рідних або близьких.
 • Публікація свідомо помилкової, неперевіреної, наклепницької інформації.
 • Образа журналістів та інших співробітників Zemliak.com, авторів Zemliak.com, модераторів, адміністрації сайту, керівництва видання, читачів Zemliak.com, грубі висловлювання про Zemliak.com.
 • Присвоєння чужих імен та прізвищ, коментування від чужого імені.
 • Поширення персональних даних, порушення таємниці листування і зв'язку.
 • Лайка (в т.ч. змінене написання мату).
 • Дублювання коментарів (флуд).
 • Безглузді коментарі (флейм).
 • Коментарі, що не відносяться до тем статей (офф-топ).
 • Реклама інших сайтів (в т. ч. гіперпосилання на інші сайти)
 • Реклама товарів і послуг.
 • Інші порушення законодавства України.

Коментарі, що порушують правила поведінки на Zemliak.com, видаляються без попередження. При вторинному розміщенні вже віддаленого повідомлення, модератор має право заблокувати ( «забанити») користувача.