Правила користування сайтом

Мета цих правил користування сайтом Zemliak.com  позначити межі, дотримання яких необхідне для використання всіх ресурсів і розділів сайту. Правила сформульовані з урахуванням накопиченого досвіду роботи і законодавства України.

Загальні положення

 1. Адміністрація сайту самостійно визначає свою редакційну політику та правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати від відвідувачів виконання цих правил.
 2. Незнання правил відвідувачами не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.
 3. Усі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідності з українським та міжнародним законодавством про авторське право та суміжні права.
 4. Сайт залишає за собою право розміщувати матеріали рекламного характеру.
 5. Редакція сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на сторінках сайту, можуть не збігатися з думками і позицією редакції.
 6. Редакція сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

Користування ресурсом

Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою www.zemliak.com.

​На сайті заборонено

 1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.
 2. Прямі й непрямі образи, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі через національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.
 3. Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
 4. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.
 5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
 6. Реклама (не узгоджена з редакцією сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
 7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.
 8. Категорично заборонений флуд (множинне повторення текстових заготовок).

Підсумкові положення

 1. Редакція залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни набувають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.
 2. Редакція сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.
 3. Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
 4. Редакція сайту завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
 5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.