Городникам назвали сприятливі дні для посіву огірків

Для раннього врожаю огірків, городники мають виростити розсаду. Досвідні дачники орієнтуються на посівний календар. оскільки є не кожен день є сприятливим для городніх робіт. 

Так, найсприятливішими днями квітня для обробки та пророщування огіркового насіння є 7-9, 16, 17, 25 й 26 число. Сіяти насіння огірків на розсаду краще 5, 22, 25 та 26 квітня.

Про це ідеться в матеріалі Zemliak.com Календар на квітень 2023 для городу, саду та клумби.

Досвідчені городники завжди сіють першими ранньостиглі культури.

Перед посівом, насіння потрібно продезінфікувати, замочивши у розчині марганцівки.

«Через 18-25 днів після появи перших сходів, можна висаджувати розсаду огірків на город або у теплиці. Якщо садити розсаду в теплицю, тоді слід робити це в ранні дати», — кажуть городники.

Слід зазначити, що ранньостиглі сорти дають врожай через 40-45 днів з моменту появи сходів, середньостиглі через 45-50, а пізньостиглі через 50-65 днів.

Сіяти можна сухим способом або з попереднім пророщуванням насіння. Для цього його потрібно загорнути у вологі марлеві мішечки та залишити їх в теплому приміщенні на 3 дні. Після, насіння огірків можна сіяти на розсаду.

Посіявши огірки, контейнер слід накрити плівкою або кришкою та поставити у тепле приміщення, температура якого має бути від +20 до +26°С.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.