Проект Говерла забезпечив 25 громад оргтехнікою

Партнери Проекту USAID «ГОВЕРЛА», а це 25 громад Полтавської, Волинської та Львівської областей, отримали 600 ноутбуків, 130 принтерів та понад 1100 комплектуючих одиниць ІТ-обладнання, які будуть спрямовані на нагальні потреби місцевої та регіональної влади для надання якісних послуг мешканцям.

Про це повідомляє Децентралізація.

«На даний момент вона дуже потрібна для надання адміністративних послуг ВПО, дані послуги надавалися одним спеціалістом, адже не було технічної можливості. Від сьогодні працівники зможуть швидко і якісно обслуговувати людей, які вимушено покинули свої домівки і розраховують на нашу допомогу», — зазначив Вишнівський сільський голова.

Більшість громад Полтавської, Волинської та Львівської областей приймають внутрішньо-переміщених осіб з різних куточків України, тому навантаження на місцеві органи влади стало значно вищим. 

«Дане обладнання дає змогу оновити наявну морально застарілу техніку ЦНАПу та значно покращить якість та швидкість надання адміністративних послуг для громадян. Окрема подяка за ліцензійне програмне забезпечення. Це дає змогу дотримуватися чинного законодавства, підвищити рівень кібербезпеки та кібергігієни для працівників», — додав Керуючий справами виконавчого комітету Любешівської громади Волинської області.

Полтавська обласна військова адміністрація також отримала ІТ-обладнання, яке вкрай необхідне для покращення співпраці з територіальними громадами, залучення інвестицій та гуманітарної допомоги в область та її розподілу, допомоги у релокації бізнесу та установ, що переміщаються з зон бойових дій.

Заступник селищного голови Добротвірської громади, що на Львівщині, каже, важливим викликом, що стоїть перед громадою, є підтримка бізнесу в умовах воєнного стану, зокрема — створення умов для розміщення та роботи переміщеного у нашу громаду бізнесу з інших регіонів України, підтримка експортно-орієнтованих підприємств. 

Також посадовець додає, Добротвірська селищна рада отримане ІТ обладнання буде використовувати для максимального сприяння реєстрації ВПО, подання документів на отримання соціальної допомоги, організації та надання освітніх послуг дітям.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.