Аграрії Чернігівщини першими отримали рукава для зберігання зерна

У четвер 27 жовтня чернігівські аграрії отримали 262 мішка. До кінця тижня надійде ще 1000 мішків. Також аграріїв забезпечать комплектами техніки для завантаження збіжжя. 

Про це інформує пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Більше 5 млн тонн потужностей для зберігання зерна було знищено. Ми провели велику роботу з нашими партнерами та донорами, плануємо отримати приблизно 35 тисяч рукавів для зберігання зерна, що покриє потребу приблизно на 7 млн тонн зберігання. Важливо, що велика кількість цих рукавів і техніки є українського виробництва, що в свою чергу підтримує вітчизняну економіку в цей складний час», — зазначив Маркіян Дмитрасевич, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.

Подача заявок та розподілення рукавів відбувається через Державний аграрний реєстр — цифрову платформу, завдяки якій процес є максимально зручним, прозорим та швидким.

Голова офісу Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в Україні П’єр Вотьє підкреслив, що проект реалізовується в тісній співпраці з Мінагрополітики, і ця співпраця розвиватиметься й надалі.

Раніше Zemliak.com повідомляв, термін подачі заявок на отримання рукавів для зберігання зерна, продовжено до 30 жовтня 2022 року включно. 

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.