Підприємці в селах можуть отримати грант від МХП

Благодійний фонд «МХП-Громаді» (МХП) ініціював конкурс бізнес-ідей «Роби своє» для підтримки малого підприємництва в умовах війни у селі, селищі та малих містах.

Кожен з переможців зможе отримати від 50 до 100 тисяч гривень на реалізацію свого бізнес-плану. Кошти можуть бути спрямовані на закупівлю обладнання, сировини, матеріалів та послуг для підтримки мікро- та малого бізнесу.

Про це повідомляє Громадський простір.

«Конкурс розрахований  на підприємців-новачків чи тих, які здійснюють свою діяльність не більше як 4 роки та хочуть розширити  та/або здійснити релокацію або якісно покращити свою бізнес-діяльність», — повідомляють організатори.

Конкурс бізнес-ідей «Роби своє» має дві опції:

  • Навчання. Зареєстровані учасники за бажанням матимуть доступ до відеоматеріалів, створених експертами у сфері розвитку малого бізнесу. Це дасть можливість учасникам «прокачати» навички створення бізнес-планів, планування доходів, витрат, бізнес-аналітику та SMM-маркетинг.
  • Фінансова підтримка. Для отримання гранту  учасник подає заявку, в якій описує мету, цілі бізнесу, опис продукції, планові доходи, витрати, інші показники.

Заявку необхідно подати за спеціальною формою на сайті благодійного фонду. 

Розгляд заявок відбуватиметься на регулярній основі не рідше одного разу на місяць. Планується підтримати до 50 бізнес-ідей в межах конкурсу. На проведення конкурсу фонд «МХП-Громаді» виділяє 3,5 млн грн.

Телефон для довідок: 067-440-59-00.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.