Європейська Комісія створила платформу для експорту сільгосппродукції з України

Для підтримки експорту українських товарів створено Платформу для ділового співробітництва ЄС-Україна.

Платформа зосереджена на експорт та імпорт сільськогосподарської продукції: пшениці, кукурудзи, ячменю, соняшнику, цукрових буряків, бобових, плодоовочевих та інше.

Про це повідомляє Верховна Рада України.

Зазначена платформа створена на базі European Enterprise Network (EEN) для європейського і українського бізнесу та спрямована на встановлення ділових контактів і спрощення логістичних операцій для експорту та імпорту товарів з/в Україну.

«Відповідна платформа спрямована на підтримку українського експорту, встановленню контактів між європейським бізнесом, який пропонує транспортні послуги та/або можливість зберігання товарів, та українськими компаніями/трейдерами, а також дає можливість знаходити логістичних партнерів для експорту своєї продукції до держав-членів ЄС та третіх країн», — ідеться у повідомленні. 

Платформа зосереджена на таких секторах:

  • логістика: збут, закупівля, транспорт, зберігання, перевалка
  • виробництво та переробка: сільське господарство та продукти харчування, сировина та ін
  • експорт та імпорт харчових продуктів: рослинної олії, м’яса, молочних продуктів, цукру, борошна, напоїв, хлібобулочних та кондитерських виробів тощо
  • експорт та імпорт сировини: деталей для агротехніки, металу, деревини, мінеральних добрив, бензину, дизельного палива тощо.

Зазначається, зацікавлені сторони можуть безкоштовно зареєструватися на сайті, публікувати свої профілі і шукати відповідних ділових партнерів та можливості реалізації своїх експортних пропозицій.

Ця платформа доповнює дві інші платформи, що створені за підтримки Європейської комісії, для пошуку партнерів, та допомагають подолати проблеми, викликані війною, і які можуть бути корисними для вашого бізнесу: платформу підтримки ланцюга постачання Enterprise Europe Network (EEN) та форум ЄС Clusters Support Ukraine.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.