На Волині зграя лисиць тероризує село

Мешканці села Нуйно, Сошичненської громади, зазнають збитків через нашестя лисиць. Свійську птицю нахабні тварини викрадають у них десятками.

Лисячі зграї оселилися в лісовій посадці впритул до села. Вони швидко розмножуються, а відтак і харчів потребують більше. Непрохані гості діють не поодинці, вони не бояться ані собак, ані господарів. Посеред білого дня хижачки крадуть кур і волочать їх у зубах до нори. 

Про це повідомляє стрічка новин видання Волинь.

Житель села Анатолій Пігулко розповів, якщо раніше популяцію лисиці дещо регулювали мисливці, бо у сезон полювання відстрілювали звіра, адже цінувався його міх, то тепер лиса розвелося аж надто багато, бо його хутро втратило ціннність.

«У мене вкрали десятеро курей, а в найближчої сусідки аж двадцять. Від нашестя лисиць потерпіло чи не кожне господарство. Виносять птицю хижаки і в сусідніх селах. За таких умов кури не можуть вільно гуляти на подвір’ї, тримаємо їх лише замкненими у хліві. Якщо ж курник не має фундаменту, хитрі лисиці роблять підкоп і таким чином витягують свою здобич», — розповів Анатолій, місцевий житель.

Окрім того, що лисиці завдають матеріальних збитків, вони ще й є головними поширювачами збудника сказу.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.