Підприємці можуть отримати грант до 360 тисяч гривень

Учасниками конкурсу міні-грантів від Німеччини можуть бути офіційно зареєстровані суб’єкти підприємницької діяльності (юридичні особи та фізичні особи-підприємці), які здійснюють свій бізнес на підконтрольній уряду України території, чий бізнес вже сьогодні забезпечує критичні потреби населення України та зайнятість ВПО.

Грантові кошти можуть бути використані на оплату праці, закупівлю сировини та матеріалів, орендну плату за приміщення, закупівлю та оренду обладнання, логістику та інші затверджені витрати.

Про це стало відомо від Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.

Пріоритет надаватиметься:

  • бізнесу, який був перенесений з окупованих територій (особливо з Приазов'я)
  • бізнесу, яким володіють вразливі категорії населення.

«Загальний бюджет конкурсу міні-грантів — 310 тисяч доларів США. Максимальний розмір гранту — 360 тисяч гривень», — кажуть організатори. 

Розмір кожного затвердженого гранту буде залежати від кількості ВПО, зайнятих у бізнесі протягом тривалості впровадження гранту:

  • 120 тисяч грн. за умови зайнятості 1 ВПО
  • 180 тисяч грн. за умови зайнятості 2 ВПО
  • 240 тисяч грн. за умови зайнятості 3 ВПО
  • 300 тисяч грн. за умови зайнятості 4 ВПО
  • 360 тисяч грн. за умови зайнятості 5 і більше ВПО.

Кінцевий строк подання заявок на участь у конкурсі міні-грантів — 26 серпня 2022 року.

«Рекомендуємо подавати заявки не чекаючи кінцевого строку, оскільки рішення про надання грантів будуть прийматися щотижнево до вичерпання бюджету конкурсу міні-грантів. Також рекомендуємо ознайомитися з Положенням про конкурс міні-грантів перед заповненням заявки»,  — зазначили організатори.

Конкурс міні-грантів проводиться Ресурсним центром ГУРТ у рамках проекту «Сприяння економічній активності вразливих груп населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб (ВПО), в регіонах Азовського моря», що виконується Міжнародною організацією праці (МОП) у співпраці з Федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.