У селі Павлівка з'явиться клуб за 18 млн грн

У селі Павлівка Володимир-Волинського району, що на Волині, планують побудувати клуб, орієнтовна вартість якого 18 млн грн. Зазначається, проектно-кошторисна документація буде дороблена на початок лютого 2022 року і перебуватиме на проходженні експертизи.

Про це розповів Андрій Сапожник, голова Павлівської громади у програмі «Позиція».

«Це буде 2-поверхове приміщення. Навіть працюємо над тим, щоб зробити там 2 кімнати хостелу. Оскільки ми працюємо над розвитком зеленого туризму, то розуміємо, що потрібні такі місця, аби людина могла приїхати і мала де переночувати», — зауважив голова.

Міністерство культури при прийнятті бюджету заклало певну суму коштів, і  з'явилась можливість взяти участь у конкурсі. Голова громади наголосив, клуб побудують на місці колишньої бібліотеки. Зараз це маленьке старе приміщення.

За словами Андрія Сапожника, до громади входять 20 сіл, з яких лише у Павлівці немає клубу. У 2021 році влада почала працювати над проектно-кошторисною документацією для будівництва центру дозвілля.

«Клуб колись був, але оскільки перебував у аварійному стані, прийняли рішення, що його треба продати у приватні руки. Його продали, і вже не лишилося від цього клубу нічого», — розповів Андрій Сапожник.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.