Аграрії України отримали доступ до системи Starlink

Задля встановлення зв'язку з активами на деокупованих територіях України та успішного проведення посівної аграріям надали системи супутникового інтернет-зв’язку Starlink.

Про це повідомляє Latifundist.com.

Звільнені з окупації російськими військами області України зазнали збоїв або відсутність зв'язку, що стало проблемою в роботі аграріїв. 

«Розв'язанням проблеми стало надання для аграріїв постраждалих регіонів ( Київська, Чернігівська, Сумська області) систем супутникового інтернет-зв’язку Starlink від Ілона Маска за сприяння Мінцифри та Мінагропроду», — ідеться у повідомленні. 

Директор з інформаційних технологій, член правління A.G.R. Group Ігор Богданов розповідає, що компанія отримала 2 комплекти для підключення до інтернет-мережі Starlink. Вони були встановлені на Полтавському кластері та в Чернігівській області неподалік від кордону з росією. І ось вже забезпечують доступ співробітників холдингу до високошвидкісного інтернету.

Зазначається, Інтернет працює добре незалежно від місцевості, в якій його використовують шляхом супутникового з’єднання — в цьому його особливість. Сам роутер має обмежену дальність дії, але забезпечує безперебійний зв’язок та виконує свої функції на відмінно.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.