Дрогобицька громада створила комунальну ферму

У селі Лішня Дрогобицького району, що на Львівщині, запрацювало комунальне підприємство «Тарком», яке вже поповнилося першим поголів’ям рогатої худоби молочних порід. Наразі на фермі 18 корів, а впродовж 2022 року поголів’я має збільшитись до 100.

Про це повідомляє Kurkul.com.

Як стверджує міський голова Дрогобича Тарас Кучма, на господарство «Тарком» покладають чималі надії.

«Маємо на меті забезпечити нашу громаду екологічною продукцією: молоком, сиром, сметаною та м’ясом. Тож окрім корів, у планах є розведення кіз та овець», — розповів Тарас Кучма, міський голова Дрогобича.

Новостворена Дрогобицька громада отримала чимало сільськогосподарської землі з якою треба щось робити або іншими словами — загосподарювати. Для налагодження діяльності комунального підприємства — виділено в користування 50 га земель в Лішні. На них облаштують пасовища для худоби.

Зазначається, 120 га земель «Таркому» буде передано в користування під вирощування кормових культур: 40 га — під багаторічні трави (заготівлю сіна та сінажу), 20 га — під кукурудзу на силос, 20 га — під зернобобові (соя, боби), 40 га — під зернові культури (на комбікорми).

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.