Видачі ПУМБ агровиробникам з початку війни склали майже 1,3 млрд грн

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) допоміг українським підприємствам в умовах війни провести весняно-польові роботи за розкладом. З початку війни банк профінансував агровиробників на суму в майже 1,3 млрд грн. 

Про це повідомляє Kurkul.com.

«За останні роки Україна стала другою країною-експортером зерна на міжнародному ринку та системно значущим гравцем у забезпеченні продовольства у світі. Натомість наразі, як ніколи, важливим є задоволення внутрішнього попиту та підтримання економіки. Саме тому одним із пріоритетних завдань ПУМБ ще з початку військової агресії стало забезпечення фінансуванням клієнтів для успішного проведення посівної кампанії», — йдеться у повідомленні.

Отримати фінансування аграрії у ПУМБ сьогодні можуть за усіма напрямками програми «Доступні кредити 5-7-9», зокрема і з підтримки посівної, у рамках якого передбачено кредитування під 0%.

Також ПУМБ проводить кредитування за новою держпрограмою Кабміну, відповідно до якої уряд компенсуватиме відсотки за кредитами на покриття будь-яких витрат, пов’язаних з аграрною діяльністю. Для отримання такого фінансування покриття заставою складатиме лише 20% від суми кредиту, інші 80% забезпечуються гарантією з боку держави.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.