На Тернопільщині в селі будують новий комбікормовий завод

У селі Заривинці, що на Бучаччині, заклали фундамент під новий комбікормовий завод. Нова лінія виробництва дозволить створити близько 40 робочих місць. Завод входить у структуру товариства «Бучачагрохлібпром», одним із напрямків роботи якого є тваринництво.

Про це повідомляє видання Голос.

«Завдяки власному виробництву комбікорму плануємо покращити засвоюваність продуктів для тваринництва. Обладнання закуповуємо у Німеччині. Окрім того, встановлюємо дві лінії – заготівлі та відвантаження на ферми», — розповідає головний інженер ТОВ «Бучачагрохлібпром» Ігор Каковчик.

Планується, що завод виготовлятиме 10 тонн комбікорму в годину. Це забезпечуватиме потребу товариства у кормах. Втім, інвестори не виключають, що згодом потужностей вистачатиме і для виробництва продукції під реалізацію.

«Більшість процесів є автоматизованими. Та кожен з них вимагає контролю і це дозволить нам залучити до роботи кілька десятків людей»,  — зазначає Ігор Каковчик.

Як повідомив голова наглядової ради «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз, це лише початок інвестицій у регіоні. Також планується збудувати ще один тваринницький комплекс на 4400 дійних голів з глибокою переробкою гною для зеленої енергетики. Вироблятиметься близько 15-20 МВт світла. А також з'явиться тепличний комплекс на площі 12 гектарів, що дозволить додатково створити 200-250 робочих місць.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.