Фермери можуть отримати насіння кукурудзи від USAID

Агровиробники можуть отримати насіння кукурудзи бренду DEKALB у межах Ініціативи USAID.

Програма розрахована на виробників, які мають в обробітку від 5 до 500 га, інформує Міністерство аграрної політики та продовольства України.

«Насіння вистачить для посіву на приблизно 15 тис. га. Заявки приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) з 17 по 31 березня або до вичерпання запасів насіння», — ідеться у повідомленні. 

Зацікавленим агровиробникам необхідно подати заявку в ДАР на участь у програмі «Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) насіння кукурудзи бренду DEKALB». 

Заявку за цим конкурсом можуть подати агровиробники в Україні, які:

  • Зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи — підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства
  • Не є отримувачами підтримки за програмою «Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) добрив та насіння соняшника»
  • Мають загальну площу земельних ділянок у власності та/або в оренді від 5 до 500 га, розташовані в таких областях: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська
  • Станом на дату подання заявки фактично не перебувають та не провадять свою господарську діяльність на тимчасово окупованій території України (АР Крим та м. Севастополь) або на територіях, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), або на територіях, на яких ведуться бойові дії відповідно до списку, затвердженого Мінреінтеграції (Наказ від 22 грудня 2022 року №309 «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф»)
  • Не провадять господарську діяльність на території Російської Федерації та рб.
  • Не віднесені до юридичних або фізичних осіб-підприємців, до яких застосовуються спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України «Про санкції».

Також не можуть бути учасниками фермери, не віднесені до юридичних або фізичних осіб-підприємців, щодо яких порушено справи про банкрутство та/або яких визнано банкрутами, та/або які перебувають на стадії ліквідації. Не віднесені до юридичних або фізичних осіб-підприємців, щодо яких є рішення суду, яке набрало законної сили, про притягнення до кримінальної відповідальності за корупційне правопорушення.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.