На Харківщині затримали депутатку за передачу окупантам 250 тонн насіння соняшника

У Харкові судитимуть депутатку-власницю декількох сільгосппідприємств, яка працювала на окупантів та передала 250 тонн насіння соняшника.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що під час окупації смт Шевченкове депутатка, яка є власницею декількох сільськогосподарських підприємств, активно допомагала російським військовим. Жінка передала окупантам складські приміщення, які належить її фермерським господарствам, для розміщення там представників збройних формувань держави-агресора», — ідеться у повідомленні.

Колаборантка встигла перереєструвати сільгосппідприємства у так званій «Налоговой службе Харьковской области», аби сплачувати податки до російської казни. Аби догодити «новій» владі, фермерка надала вказівку своїм працівникам зібрати пшеницю, горох, ячмінь та гірчицю задля їх передачі представникам рф.

У серпні минулого року депутатка-фермерка віддала окупантам 250 тонн насіння соняшника врожаю 2021 року, який було вивезено до Бєлгородської області рф.

За підтримки окупантів жінку було призначено на посаду керівника т. зв. «союза фермеров Шевченковского района Харьковской области».

Вона проводила переговори з керівниками місцевих сільськогосподарських підприємств, під час яких схиляла їх входити до складу окупантського «союзу феремеров».

Обвинувачена перебуває під вартою.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.