Колишній анестезіолог покинув столицю для роботи в сільській лікарні

Лікар Сергій Танасієнко зі столиці в переїхав з сім’єю працювати в Захарівську багатопрофільну лікарню, що в Роздільнянському р-ні Одеської області. 

Про це повідомляє Пульс Одещини.

Зазначається, що Сергій Танасієнко здобув вищу медичну освіту в Одеському державному медичному університеті після закінчення Черкаського медичного коледжу з відзнакою. Під час навчання в Одесі, працював фельдшером в приймально-діагностичному відділенні Медичного центру «Інто-Сана».

«Після закінчення інтернатури працював лікарем анестезіологом в Херсонській обласній дитячій клінічній лікарні. Також паралельно набував досвіду, працюючи анестезіологом в реанімаційному відділенні інфекційної лікарні та відділенні гемодіалізу», — йдеться в повідомленні. 

З 2016 року по грудень 2020 року Сергій працював лікарем анестезіологом у місті Києві в таких медичних установах: Медичний центр «Добробут», Київський міський центр дитячої нейрохірургії, Інститут нейрохірургії ім. академіка А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України.

«Протягом всього цього часу Сергій постійно самовдосконалювався, брав участь в конференціях, навчався на курсах підвищення кваліфікації, розширював свої професійні горизонти. Також лікар захоплюється активними видами спорту, зокрема гірським туризмом. В його доробку туристичних досягнень є найвища вершина Європи — Ельбрус», — пише видання.

Знайти лікаря в робочий час можна в хірургічному та приймальному відділеннях Захарівської лікарні, а під час ургентацій чи чергувань він тут цілодобово.

Джерело фото: сторінка в Facebook.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.