В Україні спростили отримання закордонного паспорту

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка дозволяє оформити паспорт громадянина України одночасно з паспортом, для виїзду за кордон. Зокрема, послуга стосується при першому оформленні в 14 років.

Про це стало відомо з головного сайту Кабінету Міністрів України.

Уряд впровадив експериментальний проект щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

«Відтак, експериментальним проектом надано можливість особі, яка досягла 14-річного віку, одночасно із оформленням ID-картки подати заяву для оформлення закордонного паспорта. Слід звернути увагу, що в рамках цього оформлення заява для оформлення закордонного паспорта подається особою з 14 років особисто, без присутності законного представника», — ідеться у повідомленні.

Актуально: Побачити громади, де йдуть активні бойові дії тепер можна на карті.

Зазначається, у зв’язку з військовою агресією російської федерації на території України виникла потреба у швидкому та зручному оформленні або поновленні втрачених паспортних документів.

У подальшому, в разі втрати документів або необхідності їх обміну у зв’язку зі зміною персональних даних, особа також може звернутися за одночасним оформленням ID-картки та закордонного паспорта, без необхідності спочатку оформляти ID-картку, а тільки після її отримання звертатися за оформленням закордонного паспорта.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.