Експерти розповіли, як виростити розмарин на підвіконні

Для розмарину комфортним буде розміщення на південному, південно-західному або західному підвіконні. Протяги можуть несприятливо позначитися на розвитку розмарину.

Про це пише Аптека садівника.

Рослина відмінно росте при температурі від +21°С до +25°С у літній період, і +15°С взимку. Так як розмарин росте на сонячних схилах, то він легше переносить незначну посуху, ніж надмірне зволоження грунту.  Якщо вологи в земляному комі буде багато, то коренева система рослини відразу починає загнивати.

«Грунт, в якому росте розмарин, повинен бути постійно помірно вологим. Проте у зимовий період частоту поливів слід зменшити до одного разу на тиждень», — кажуть експерти. 

Для вирощування розмарину потрібен нейтрально-кислий або слаболужний грунт, тоді кущ буде краще рости. Субстрат має добре пропускати повітря.

Оскільки коренева система у розмарину дуже гілляста і швидко росте, то і горщик потрібно підбирати відповідний. Горщики краще підбирати з натуральних матеріалів — глиняні, керамічні, теракотові. Дренаж в горщику повинен бути обов’язково — це вбереже коріння від гниття.

 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.