Благодійники презентували Книгу Дій для планів з відновлення громад

У селі Потапці на Черкащині презентували «Книгу ДІЙ». Це  велика книга-екслібрис розміром 40 на 60 см, вагою близько 15 кг з чистими сторінками. 

Туди представники громад, місцеві мешканці, активісти можуть вписувати свої плани, майбутні проєкти та ідеї з відновлення регіонів після перемоги. 

Про це Zemliak.com  стало відомо під час офіційного оголошення про початок конкурсу Час діяти, Україно!

«Ідея проєкту — зафіксувати плани з відновлення та розвитку громад і стимулювати українців їх втілити. Адже провівши кілька років поспіль низку грантових конкурсів, знаю з власного досвіду: формулювання своїх ідей і переведення їх у текстовий, а особливо паперовий формат, — уже важлива частина реалізації», — коментує Тетяна Волочай, директорка благодійного фонду «МХП – Громаді».

«Книгу ДІЙ» Тетяна Волочай разом з колегами презентувала під час запуску нового сезону грантового конкурсу «Час діяти, Україно!», який відбувся в креативному просторі в селі Потапці. Торік на місці Potaptsi HUB була стара закинута бібліотека. Зараз тут — нові меблі, книги, ремонт. А головне — люди та їхні ініціативи: від плетіння маскувальних сіток, проведення майстер-класів до репетицій хору. 

«Коли ми почули про грантовий конкурс, то просто почали діяти. Нас захопив сам процес. Ми почали описувати проєкт — і вже побачили в своїй уяві нові столи, стільці, навіть літературу, яка стоятиме на полицях. Усвідомили: якщо тут не вдасться отримати кошти, то будемо шукати підтримки ще, адже проєкт уже є. Тож з власного досвіду знаємо, наскільки важливо зробити перший крок — і просто усвідомити, сформулювати свої цілі. Бо далі вже мозок шукатиме, як це втілити. Тож ми дуже раді приймати в себе презентацію «Книги ДІЙ» і сподіваємося, що це надихне інших діяти», — Людмила Горденко, керівниця проєкту Potaptsi HUB.

Книга «їздитиме» різними регіонами України: у травні буде на Київщині й Вінниччині, пізніше «завітає» на Хмельниччину й Волинь.

Після поїздок книги Україною організатори конкурсу «Час діяти, Україно!»  створять мапу мрій громад. Восени обіцяють презентувати результати проєкту.  

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.