Сироварня з Івано-Франківщини планує відкрити магазин на колесах

Станіславська сироварня, що стала переможцем конкурсу сирів World Cheese Awards 2022, планує масштабувати виробництво: побудувати дегустаційну залу, розширити асортимент та запустити магазин на колесах.

Про це пише Landlord. 

«Ми виграли грант від Дія.Бізнес і будемо запускати магазин на колесах для виїзної торгівлі, як це роблять у в Європі», — розповідає Наталія Пальчак, засновниця сироварні.

Сироварня знайшла нового постачальника і планує експериментувати з овечими сирами. Але головним планом для підприємства є масштабування, збільшення обʼємів виробництва і продажів, будівництво приміщення із виробництвом і дегустаційною залою.

«Але це все відбувається поволі, спочатку має сформуватися потужний ринок із сильними гравцями. Ми помітили позитивні тенденції: виробників почали поважати, є запит на локальний крафтовий продукт, як від місцевих, так і від туристів, адже всі шукають емоцію», — зазначає Наталія Пальчак.

За словами Наталії, після конкурсу зросла впізнаваність бренду. Але й вони багато вклали для цього. Було змінено стратегію розвитку та почали мріяти більш масштабно. Збільшився обʼєм продажів, тож мтепер вониможуть більше інвестувати у розвиток та розширення сироварні.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.