На Львівщині з'являться лінії по заморозці сільгосппродукції

Суб’єкти підприємництва в аграрній галузі Львівщини мають можливість отримати фінансову підтримку на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів. 

Використати їх можна на реалізацію бізнес-планів із створення (придбання) об’єктів для зберігання, заморозки, переробки та передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції.

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА.

«Фінансова підтримка надається на конкурсній основі під 3% річних, терміном до 5 років у розмірі, визначеному бізнес-планом, але не більше 2000,0 тис. грн, з відтермінуванням погашення основної суми зобов’язання до 1 року (відтермінування сплати кредиту входить в загальний термін дії кредитної угоди)», — повідомили в ОДА.

Зазначається, це новий напрям програми допоможе виробникам не зупинятися на етапі виробництва сировини, а перейти у виробництво готової продукції, створити умови для якісного зберігання та представлення на споживчому ринку. 

Прийом документів за даним напрямом вже розпочався і триватиме до 1 травня поточного року. Детальніше з умовами участі у програмі, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.