Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.
Сільські зірки українського ТікТоку
Життя в сучасному українському селі — це, звичайно, багато роботи і клопотів, але модно і класно. Саме про це у своїх відеоблогах у ТікТок розповідають господарі та господині, які живуть і працюють у селах по всій Україні.
Ми зробили добірку чудових та цікавих блогів у ТікТок, автори яких із радістю діляться своїми успіхами і складнощами життя в селі.
khutoraesthetic
Родина Наталії Ал Баз та Євгенія Середи буквально з перших днів повномасштабної війни росії в Україні у лютому 2023 року опинилася в окупації у своєму селищі Циркуни на Харківщині.
На початку березня сім'я з донечкою Ріанною майже дивом виїхала з окупованого селища і оселилася у покинутій хаті поряд іх друзями на хуторі.
Від того часу родина перетворює хату на дім своєї мрії і веде свій блог у Тіктоці, якому цьогоріч 18 березня виповнився рівно рік.
my_griadka.ua
Світлана Павлюк разом зі своєю родиною проживають на Одещині в же більше 22 років займаються землеробством. Мають уже досить великий досвід вирощування та реалізації овочів у власних теплицях.
У своєму блозі в ТікТок Світлана ділиться відео про свої тепличні будні.
vovka_brus
Бруси — молода українська сім'я, яка має трішки землі, худобу, китайський тракторець, мотоблок, оснащений турбіною та багато навісного обладнання.
fermerka.ua
Юлія Пархомець разом із родиною переїхали в село на Полтавщині близько 4 років тому. У своєму блозі фермерка ділиться власним досвідом про створення власного бізнесу в селі.
Дивіться також Амбасадори українського села в Instagram
marusia.cfg
Марія Завгородня — власниця СФГ «Анкор» на Полтавщині. Вона веде свій блог у ТікТоці і у коротких, часто жартівливих відео розказує про будні сучасної української фермерки.
30_sotok
Юлія Спасібова із Вінниччини називає себе агроблогинею і у своїх відео й текстах розповідає про безліч лайфхаків для городу, саду, клумби і теплиці.
authentic.food.around
Інна та Дмитро Дячуки — автори і творці унікальних відеопроєктів про українські національні страви "Наші Бесаги" та "Автентична їжа в Україні".
Молода родина багато подорожує і дізнається рецепти навіть із найвіддаленіших сіл України. Потім вони власними силами відтворюють святкові або повсякденні рецепти і знімають цей процес на відео.
Інну готує страви, створює контент, розповсюджує інформацію, модерує групу, наповнює сайт, а Дмитро Знімає та монтує відео в ютуб, програмує та просуває сайт, допомагає створювати контент, іноді теж готує їжу.
curly.farmer
Катя Олійник називає себе Кучерявою фермеркою. Разом зі своєю родиною вони вирощують перці на своїй земельній ділянці, переробляють і реалізують їх.
Катя каже, що обожнює свої перчики, а також дуже любить дуркувати і вести блоги про життя і роботу в селі у соціальних мережах.
shalenafermerka
Родина Олени Снісаренко з Черкащини займається вирощуванням екологічно чистих, органічних овочів — огірків, помідорів, капусти, а віднедавна — артишоків та бамії. Замовлення відправляють по всій Україні через пошту.
Власне, блог Шаленої фермерки присвячений усім процесам сімейного бізнесу.
yulia_z_hutora
Львів’янка Юлія Малекс декілька років тому залишила роботу юристом та переїхала з чоловіком на хутір. Там родина завела господарство — овець та кіз. Про них жінка знімає історії та показує їх у соцмережах.
ne_ta_vesna
Катя Балацька разом із чоловіком покинули життя в місті, оселилися в невеликому селі та завели гусей, курей та іншу домашню птицю.
Про все, чим родина займається на господарстві, Катя розповідає у своєму блозі, називаючи себе "матір'ю гусей, курей та (не) здорового глузду".
incelo
У липні 2022 року Катерина зі своїм чоловіком та собакою переїхали в село. У своєму блозі в ТікТок вони показують, як облаштовують свій новий сільський будинок, роблять ремонт зі зручностями.
"Цей канал про моє життя. Всі мої родичі з великого міста. Ми все життя жили в квартирі. Тому зараз всьому вчимося з нуля, бо тепер ми сільські мешканці", — так описала свій блог Катя.
vse_vyroste
Родина Тетяни та Віталія Гуржій у 2019 році остаточно переїхала зі столиці в село на березі моря на Миколаївщині. До цього вони все життя пропрацювали в ресторанному бізнесі в Україні.
"Любов до рослин з кожним роком все більше нас затягувала, і з 2021 року ми вирішили більш професійно розвиватись в цьому напрямку", — розповідає про свій вибір Тетяна.
У своєму блозі в ТікТок родина ділиться успіхами та нюансами городництва, адже родина має велику земельну ділянку, лавандове поле, сад, розводить тварин.
cows.mom
Анна Нечепорук разом із чоловіком Тарасом із 2020 року вирощують телят та корів на власній фермі «Згар Фарм». Однак кілька місяців тому Тараса забрали в армію і Аня залишилася на господарстві сама.
Про всі складнощі та успіхи своєї ферми "теляча мама" Аня розповідає в блогах у ТікТок та Інстаграм.
kru_sof
Софія Крупа із чоловіком та вже двома дітками живе в селі. Але фішкою її блогу стали креативні комунікації та свторення контенту "з нічого".
"Я Софія, мені 30 і я живу в селі. Із сільської роботи майже нічого не роблю. Але в мене є Інстаграм-магазин та свої блоги і я обожнюю свторювати контент в інтернеті", — руйнує стереотипи про село блогерка Софія.
Як бачимо, історії і блоги цих людей укотре підтверджують, що українське село — це круто!