Аграрії Чернігівщини отримали насіння кукурудзи та соняшнику

На Чернігівщині фермерські господарства отримали насіннєвий матеріал кукурудзи та соняшнику в рамках благодійної підтримки ТОВ «Євраліс Семенс Україна» та спільно з ГО «Чернігівська сільськогосподарська дорадча служба» та Інститутом сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН.

Всього 49 фермерських господарств Чернігівщини мають отримати 1174 посівні одиниці насіння кукурудзи та 772 посівні одиниці насіння соняшнику.

Про це повідомляє Департамент аграрного розвитку Чернігівської ОДА.

«Мета благодійної підтримки полягає в безоплатній передачі насіннєвого матеріалу кукурудзи та соняшника малим фермерам Київської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей, які постраждали від бойових дій», — ідеться у повідомленні.  

На першому етапі практичної реалізації проекту в Чернігівській області було організовано збір заявок від фермерів щодо потреби в насінні вищезгаданих культур.

Приймання насіння відбулося за участю заступника директора Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації Василя Жука та заступника директора з наукової та інноваційної діяльності Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН Юрія Халепа, яке було централізовано доставлено та вивантажено на склад Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН, який знаходиться на території Відділу наукового забезпечення агропромислового виробництва.

Читайте також: 

Швейцарія надала гумдопомогу для фермерів

Коломийська громада забезпечить переселенців поросятами та картоплею

Україною розвозять 400 тонн картоплі нідерландських сортів

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.