Селяни біля лінії фронту відмовляються евакуюватися через худобу

Ворожа артилерія щодня добиває і без того розбиті села. Макіївка та Невське — села на лінії фронту на Луганщині. До війни у Макіївці жило більше 800 людей, зараз трохи більше ніж 20. У Невському лишилося 142 мешканця з понад 700.

Про це пише видання Сєвєродонецьк.

Зустріти людей на вулиці можна дуже рідко — вони ховаються у підвалі. Але на свій страх і ризик виходити необхідно — бо худоба чекає. 

«Майже кожен двір до війни мав тут різних свійських тварин. Вцілілі корови, свині, гуси — теж зараз «забарикадовані» у сараях. Туші загиблих розкидані пустими подвір’ями. Селянам важко покинути рідні домівки, навіть, якщо вони вже пошкоджені російськими снарядами», — пише видання.

ОВА наполягає на евакуації, зараз поліцейські щодня обходять людей та пропонують виїхати. На жаль, погоджуються одиниці.

«Зараз намагаємося затарювати ці села максимально. Ситуація вже загострюється, проїзд може ускладнитися, тож ми маємо бути готовими», — кажуть у ЛОВА.

Харчі та хліб системно завозять до населених пунктів. Зв’язок є постійний. Інші речі — за необхідністю оперативно прибувають.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.