ВРУ розгляне законопроект 8076 про реєстрацію волонтерів

Народні депутати зареєстрували у Верховній Раді законопроект 8076 про внесення змін до Закону України щодо реєстрації волонтерів та благодійників.

Про це повідомляє Судово-юридична газета.

Передбачається, що включення до Реєстру здійснюється за заявницьким принципом протягом одного робочого дня.

«Чинна процедура передбачає, що для включення до реєстру волонтерів особа має подати довідку з банку, яка підтверджує наявність рахунків, які призначені для здійснення благодійної діяльності. Крім цього, претендент на статус волонтера має подавати заяву в паперовій формі», — ідеться у повідомленні. 

Фізична особа подає у паперовій або електронній формі заяву з зазначенням реквізитів рахунків, відкритих на ім’я такого волонтера, що призначені для здійснення благодійної діяльності, та копію документа про реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера).

Документом пропонується вдосконалення порядку включення благодійників — фізичних осіб до Реєстру волонтерів АТО та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф, яким пропонується спростити процедуру включення фізичних осіб до реєстру волонтерів.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.