Для раннього врожаю буряків треба посіяти їх восени

Восени можна садити не лише озимий часник та цибулю, але й буряк. Якщо зробити все вчасно, то вже наступною весною отримаєте гарні здорові сходи та ранній врожай, який можна зібрати на 2 тижня раніше, ніж зазвичай, пише Zemliak.com.

«Сіяти восени потрібно лише спеціально виведені холодостійкі та ранньостиглі сорти, що не стрілкуються»,  — кажуть знавці.

Не варто садити багато буряку під зиму, бо овочі вирощені таким чином не призначені для довготривалого зберігання й їх необхідно буде встигнути з’їсти. Жовтень-листопад — найкращі місяці для посіву буряків, коли температура повітря близько +2°C, але не нижче -5°C. Якщо посіяти буряк занадто рано, то насіння може прорости через раптове потепління, а морози, що прийдуть слідом, їх просто згублять.

Висаджувати буряк потрібно на добре освітлених, високих ділянках, де немає протягів. Ґрунт, обов’язково, повинен бути родючим.

Ділянку під буряк потрібно підготувати у вересні, коли ще тепло: прибрати бур’яни, перекопати ґрунт на глибину не менше 25 см. та обов’язково удобрити його.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.