В Україну прийде коротке тепло

В Україні за кілька днів очікується потепління. Дощі покинуть територію країни, а температура підійматиметься вище +20°С.

Про це повідомляє інформаційне агенство УНІАН.

«Починаючи від 5 жовтня та до 10-12 числа по всій Україні погодні умови стабілізуються. Очікується повне припинення опадів в усіх областях, настане тепла та ясна погода. Настане справжнє бабине літо зі стійким теплом та безхмарним небом», — прогнозує Стас Щедрін, народний синоптик. спрогнозував Щедрін.

За його словами, повсюди стовпчики термометрів вночі показуватимуть від +6...+10, в Карпатах буде -2...+3, а вдень температра підійматиметься до +18...+22°С .

Про покращення погоди говорить і синоптик Наталка Діденко. За її даними, з 6 по 10 жовтня очікуються сухі та навіть, можливо, сонячні та теплі дні.

Також зазначається, за прогнозом народного синоптика Володимира Деркача, погожі дні на початку жовтня в Україні трохи зіпсують невеликі опади. Далі потеплішає і прийде довгоочікуване бабине літо, яке торкнеться і початок другої декади. 

Приблизно після свята Покрови (14 жовтня) потроху холоднішатиме, зросте можливість слабких опадів. Ночі стануть холодними, але температура не опускатиметься нижче 0°С . Остання десятиденка жовтня значного тепла не передбачає, але очікуються 2-3 теплих дня.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.