Школи Львівщини отримають 40 млн грн субвенції

У межах проєкту «Спроможна школа для кращих результатів» школи Львівщини цього року отримають 40 млн грн. Це вдвічі більше у порівнянні з минулим роком. Зокрема, фінансування спрямують 20-ти школам із 17 територіальних громад, інформує Львівська ОДА.

Комісія з розгляду проєктів Міністерства освіти і науки України уже визначила перелік шкіл, які отримають фінансування у межах Урядової програми

«Кошти отримають 20 шкіл із 17 територіальних громад: Городоцької, Давидівської, Дрогобицької, Зимноводівської, Золочівської, Львівської, Новояричівської, Самбірської, Старосамбірської, Стрілківської, Стрийської, Судовишнянської, Івано-Франківської, Солонківської, Великолюбінської та Пустомитівської», — розповів заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

На фінансування проєктів претендували опорні школи та інші школи, у яких здобувають освіту не менше 350 учнів. Засновники шкіл подавали проєктні заявки до облдержадміністрацій. ОДА формує перелік всіх проєктів із зазначенням пріоритетних і подає в Міносвіти, де відповідна комісія затверджує проєкти до фінансування.

Програма «Спроможна школа для кращих результатів» передбачає фінансову підтримку закладам освіти на проведення реконструкції та капітального ремонту будівель, споруд закладів загальної середньої освіти для формування нового простору, безпечного та інклюзивного (безбар’єрного) освітнього середовища.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.