Захистити від холоду теля допоможе спеціальне покривало попона

Після народження теляти фермери часто тримають його окремо від матері. Щоб новонароджене теля добре росло і не хворіло, температура навколишнього середовища повинна становити 15-20 градусів. 

Хорошим рішенням може бути використання спеціальних покривал для телят — попони.

Про це зауважив Володимир Мірненко, агроексперт.

«Взимку та ранньою весною важко досягти високих температур повітря навіть на глибокій підстилці. Також за низьких температур падає прибавка ваги на випитий літр молока. Більше енергії з спожитого іде на обігрів тіла», — вважає Мірненко.

На його думку, це актуальний тренд в ірландському молочному бізнесі. З покривалами в холодну погоду в телят більші прибавки ваги і менша потреба в соломі.

Попона для телят призначена для підтримки імунної системи в перші дні після народження, а також для запобігання проблемам зі шлунково-кишковим трактом та іншими розладами, пов'язаними з переохолодженням організму. При зниженні температурних показників навколишнього середовища до +10 °C та нижче підвищуються ризики захворювань.

В основному такі попони використовують для молодняку ​​ВРХ до 3-4 тижневого віку. Але якщо є потреба, можна використовувати і довше.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.