Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.
На Волині селяни можуть отримати дотації за телят
20 червня 2023,09:30
Власники молодняка ВРХ з Волині можуть отримати дотацію з обласного бюджету. Допомогу надають тим господарствам, де народжуються телята, кількістю від 1 до 50.
Наразі на отримання дотацій подали заявки понад 400 волинян.
Повідомляється, за перші пів року утримання теляти з обласного бюджету платять 700 гривень, за наступні шість місяців — 1300.
Про це повідомляє Суспільне.
Подати заявки можуть:
- юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності
- фізичні особи-підприємці
- сімейні фермерські господарства, що провадять діяльність у галузі тваринництва та утримують від 3 до 50 голів великої рогатої худоби
- фізичні особи — власники особистих селянських господарств (мінімальна кількість голів великої рогатої худоби не встановлена).
Дотація надається отримувачам:
- за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народжений у їхніх господарствах
- за кожні шість місяців утримання молодняка ВРХ з наростаючим підсумком з урахуванням віку тварин у розмірі: за перші шість місяців утримання від народження — 700 гривень за голову; за наступні шість місяців утримання — 1300 гривень за голову.
Загальний обсяг дотації не може перевищувати 2000 гривень із розрахунку за одну голову молодняка ВРХ.
Потрібно подати наступний пакет документів:
- заявку для отримання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби за відповідною формою
- копії паспортів великої рогатої худоби, видані у встановленому порядку відповідно до Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин», а у разі утримання 10 і більше голів молодняка ВРХ – витяг з Єдиного державного реєстру тварин
- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (для суб’єктів господарювання)
- копію паспорта громадянина України, виготовленого у формі книжечки, або ID-картки разом із витягом із реєстру територіальної громади (для особистих селянських господарств)
- копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта з відповідною відміткою (для особистих селянських господарств)
- реквізити міжнародного номера банківського рахунку (IBAN).
Копії поданих документів засвідчуються отримувачем. Прийом заявок та документів триватиме двічі на рік у термін до 01 червня та до 01 листопада поточного року.
Читайте також: