Понад 155 тисяч домогосподарств отримають набори з насінням

Тисячі родин отримають набори з якісним насінням. В рамках акції «Посій насіння з МХП» цього року планується охопити понад 155 тисяч домогосподарств.

До наборів входить насіння буряка, редиски, петрушки, кабачка, моркви, огірка, а також суміш патріотично забарвлених синьо-жовтих айстр.

Про це ідеться в пресрелізі від МХП.

Набори з насінням роздаватимуть у таких областях: Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька, Житомирська, Вінницька, Київська, Черкаська, Чернігівська, Сумська, Дніпропетровська, Полтавська.

Акція спрямована на орендодавців підприємств компанії МХП у малих містах і селах.

«Щороку наша ініціатива допомагає долати низку викликів. 2020-го року в розпал посівної та весняних робіт на городах були недоступні базари, магазини, були порушені чи скасовані поставки. Для людей у регіонах проєкт допоміг пережити цю кризу. 2022-го виклики були ще важчими: десь території лише деокупували, десь був запит на більшу кількість насіння через збільшення ВПО в громадах і бажання самостійно виростити більшу кількість власної продукції — й ініціатива впоралася з цими завданнями», — прокоментувала Тетяна Волочай, директорка благодійного фонду «МХП – Громаді», який став організатором акції.  

Торік насінням, яке роздали в межах ініціативи, було засіяно понад 310 га від Волинської до Дніпропетровської областей. З цієї площі вдалося зібрати більше як 11 тонн врожаю, з якого зробити 2 875 000 закруток. 

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.