Інвестори за рік спрямували понад 28 млн грн на розвиток сімейних молочних ферм

Проєкт «Сімейні молочні ферми» в 2023 році залучив понад 28 млн грн від 209 інвесторів, які взяли участь у фінансуванні проекту через інвестиційні позики в 2023 році.

Про це повідомили у пресслужбі проєкту.

«На сьогодні в рамках проєкту діють 189 сімейних молочних ферм у 12 регіонах України, кожна з яких складається з 10-50 корів. Забезпечення корів збалансованими кормами виробництва кормоцентру дозволить підвищити продуктивність виробництва молока на 10-15%», — кажуть у проєкті. 

Основна частина коштів, залучених від інвесторів у 2023 році, була спрямована на придбання обладнання для кормоцентру, включаючи рулонний прес-підбирач, технологічні лінії для комбікормів та міксери для змішування кормів. 

Понад 4 млн грн було витрачено на обладнання «Зеленої лінії» для збору кормів під час виробництва сінажу й сіна. Ще 1,5 млн грн було витрачено на розвиток молочної переробки. 

«Закупівля додаткового обладнання дозволила розширити потужність переробки з 1 тонни до 3 тонн молока на добу. Молочна продукція від ТМ «Сімейні молочні ферми» доступна споживачам в Рівненській, Тернопільській, Волинській, Хмельницькій і Львівській областях», — зазначено у повідомленні.

В рамках розвитку мережі сімейних молочних ферм 13 фермерам було надано понад 2 мільйони гривень фінансування. Отримані кошти використовувались для закупівлі пального під час посівної, будівництва корівників, придбання великої рогатої худоби, облаштування пункту штучного осіменіння.

 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.