На Кіровоградщині знищать півтисячі свиней

У селі Подорожнє Великоандрусівської громади, що на Кіровоградщині, зафіксували спалах африканської чуми (АЧС). Через це умертвлять 500 свиней. 

Про це повідомляє Голос України.

«У громаді, на підприємстві «Андвікс», що знаходиться у селі Подорожнє, було виявлено африканську чуму свиней. Наразі підприємство оголошено карантинною зоною. Близько 500 голів худоби буде ліквідовано», — йдеться у повідомленні.

Також там зазначили, що на тлі ситуації з африканською чумою, яку виявили на підприємстві, серед населення поширюються чутки про те, що буде вилучатися худоба з приватних домоволодінь.

«Великоандрусівська сільська рада доводить до відома населення, що питання про вилучення худоби у населення наразі не стоїть. Під наглядом знаходиться лише карантинна зона, якою, на даний час, є лише територія підприємства. Прохання зберігати спокій і дотримуватись правил карантинної безпеки», — йдеться у повідомленні.

Раніше Zemliak.com вже повідомляв, в особистому підсобному господарстві Івано-Благодатного, Кропивницького району, виявили перший за поточний рік випадок захворювання на африканську чуму свиней (АЧС) — надійшло повідомлення про загибель 11-місячного кабана. Також там утримували четверо свиней.

Читайте також: 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.