На Львівщині готові прийняти до 300 агропідприємств з гарячих точок

Близько 300 локацій Львівщини готові прийняти потужності підприємств аграрного сектору економіки з регіонів України, де ведуться активні бойові дії. Станом на кінець травня вже релокували 13 підприємств харчової промисловості з Київської, Запорізької, Харківської, Херсонської та Донецької областей.

Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.

«Наша мета — зберегти продовольчу безпеку України. Вести бізнес з виробництва харчових продуктів на Львівщині зараз відносно безпечно і зручно. По-перше, у нас не ведуться активні бойові дії. По-друге, у нашому регіоні промислово вирощуються майже всі види сировини для виробництва соціально значущих продуктів харчування. По-третє, близькість до кордону дозволяє економити на експортній логістиці», — зазначила Тетяна Гетьман., директорка департаменту АПР.

Департамент систематично проводить моніторинг інвестиційних пропозицій для підприємств харчової промисловості з інших областей.

Звернення від охочих перенести виробничі потужності на Львівщину приймаються у робочий час (з 09:00 по 18:00) за телефоном: +38 032 255 50 62 або на електронну адресу lviv_apk@ukr.net та +38032 612 040 або investregionlviv@gmail.com.

 

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.