На Рівненщині нагадали про державну компенсацію за доїльні апарати

В Рівненській області діє програма, якою передбачається часткове відшкодування фізичним особам за рахунок коштів обласного бюджету вартості придбаних установок індивідуального доїння (доїльних апаратів) в розмірі 70% вартості, але не більше 7 тис грн за одну установку.  

Про це повідомляють Рівненські новини.

«Виплата часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння здійснюється фізичній особі, за умови утримання у своєму господарстві не менш як 3 корів, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку», — йдеться у повідомленні.

З початку 2021 року 42 фізичні особи, які утримують в своїх господарствах 3 і більше корів, подали заявки та документи на розгляд комісії та отримали з обласного бюджету часткове відшкодування вартості придбаних доїльних апаратів на суму 249,2 тис грн. 

Прийом документів на часткове відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння проводиться до 1 грудня 2021 року за адресою: 33028 м. Рівне, Майдан Просвіти,1, каб. 213, Колесник Тетяна Георгіївна, моб. тел 068 6498648.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.