Родина музикантів переїхала зі столиці в маленьке село

Багатодітна родина Олега та Катерини Маликів жила і працювала в столиці. Вже два роки Малики мешкають на Чортківщині — у селі Ставки, пише Галас.

Катерина з Олегом і надалі займаються улюбленою справою – музикою, гастролюють і по Україні, і по світу, ініціюють багато цікавих проектів, виховують у підростаючого покоління любов до класичної музики. Діти ходять хто до школи, а хто в дитячий садок. Цікавляться музикою, пізнають природу, прекрасний довколишній світ.

«Ми подумали і вирішили переїхати на батьківщину Олега — в мальовниче село Ставки. Там менше людей, ближче до природи. Та й для дітей — це набагато краще. І коронавірус набирав скажених темпів у Києві», — продовжила розповідь Катя.

Олег — оперний співак, його сценічне ім’я MALINOWSKI. Він – композитор, актор, поет, директор і режисер музичного проекту «Musica dal vivo Ukraine», співробітник Національного етнографічного заповідника «Переяслав», художній керівник у Art Culture Chortkiv. 

Катерина — співачка, композиторка, PR-менеджерка та музичний критик. Окрім того, жінка ще й концертмейстер у творчих проектах чи сольних виступах чоловіка. Пара виконує багато пісень в дуеті.

Малики жили в столиці, будували грандіозні плани на майбутнє. Аж тут нагрянув клятий «ковід», котрий перевернув життя з ніг на голову.

Катерина Малик родом із міста Каховка, що на Херсонщині. Після завершення навчання у музичній школі, вступила до Київського інституту музики імені Рейнгольда Глієра, далі навчалася у Національній музичній академії імені П. Чайковського, де й зустріла свою долю.

Олег родом із села Ставки Заліщицької громади Чортківського району. Своє призначення у житті знайшов у доволі дорослому віці у 28 років. Доти будував успішну кар’єру менеджера. Навчався у Польщі на факультеті менеджменту. Тоді ж якось зовсім випадково зайшов в Оперний театр, і цей візит докорінно змінив його життя. 

Насмілився і підійшов до відомого тенора Тадеуша Пшонки з проханням, щоб той послухав його та висловив свою професійну думку. У відповідь почув від світила оперної музики, що у нього є талант, який необхідно розвивати. Так Олег вирішив вступити у Національну музичну академію ім. П. Чайковського.

«Ми познайомилися з Олегом на заняттях народного майстра художнього слова Анатолія Паламаренка. Нас поставили в пару для спільних тренувань. Зустрілись погляди, мене вразили його великі, глибокі очі…», — розповіла Катерина.

Жінка каже, це була любов з першого погляду. З тих пір молоді люди часто спілкувалися, телефонували один одному. Так зародилася дружба, яка переросла у сильні почуття.

Зрештою пара одружилася. Сьогодні Малики виховують четверо прекрасних, талановитих дітей: двох хлопців-козаків Кирила та Захарія і дві дівчинки — Катерину-Стефанію та Марію-Соломію.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.