Сімейні молочні ферми запустили франшизу Сироварні

Проєкт «Сімейні молочні ферми», який з 2017 року підтримує розвиток сільського господарства в Україні, оголошує про запуск франшизи «Сироварня». 

Це унікальна можливість для тих, хто хоче відкрити власну сироварню та виробляти смачні та якісні молочні продукти з фермерського молока, повідомили в пресслужбі проєкту.

«Франшиза «Сироварня» пропонує партнерам готовий бренд, підбір обладнання, рецептуру, навчання і повноцінну підтримку, а також забезпечення стабільними обсягами якісного молока. Умовами участі передбачено 3 формати франшизи в залежності від обсягів перероблення молока: на 1, 2 чи 3 тонни в зміну. Будівництво сироварні може здійснюватися або шляхом реконструкції наявного приміщення або використання модульного будиночка, в якому все вже налаштовано на молочне перероблення», — ідеться у повідомленні.

Пропонується створювати сироварні по франшизі в місцях концентрації ферм-учасників проєкту. Це дозволить фермерам реалізовувати молоко по кращій ціні, а виробникам молочної продукції отримати постійні об’єми якісної сировини. Однак можна буде скористатися досвідом «Сімейних молочних ферм» та відкрити сироварню і в інших регіонах.

Зазначається, що команда проєкту восени 2022 року запустила молочне перероблення на базі промислової ферми в с. Здовбиця. Крім цього, команда проєкту допомогла відкрити сироварні фермерам-учасникам проєкту: «Юнікасоль» в с. Буща, «Молочна мрія» в с. Пустомити. І тепер з допомогою франшизи хоче поділитися власним позитивним досвідом.  

Дізнатися більше про умови франшизи «Сироварня Сімейних молочних ферм» можна за посиланням.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.