На Львівщині ягідники отримають держпідтримку за попередні роки

На Львівщині 19,2 млн грн держпідтримки за 2021 рік, а також дофінансування за попередні роки отримає 31 підприємство у галузі виноградарства, садівництва та хмелярства. 

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Як зазначається, сума витрат на придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю, проведення робіт, придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем крапельного зрошення, а також закупівлю техніки, механізмів та обладнання для проведення робіт у садівництві становить 35,2 млн грн.

«Садівництвом у Львівській області займаються близько 180 суб’єктів господарювання. Протягом останніх 4 років підприємства області заклали близько 750 га насаджень плодово-ягідних культур, а за 2021 рік площа насаджень збільшилася на 104 га», — зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

фінансова підтримка у вигляді компенсації витрат суб’єктам господарювання, особливо новоствореним, буде вагомою підмогою у розвитку виробництва зі створенням нових робочих місць та працевлаштуванням сільського населення, а збільшення обсягів виробництва плодово-ягідної продукції передбачає будівництво нових об’єктів для зберігання та переробки плодово-ягідної продукції та розвитку галузі в цілому.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.