Нову амбулаторію отримали мешканці Гришковецької громади

У Гришковецькій громаді відкрили сучасну амбулаторію, яка обслуговуватиме 10 тисяч дорослих і дітей.

Мешканці більше не будуть змушені їздити у районні та обласний центр Житомирщини за медичною допомогою.

Про це пише на своїй сторінці в Фейсбук Віталій Бунечко, голова Житомирської ОДА.

«Нову амбулаторію відкрили за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», на будівництво витратили близько 9 млн грн»,  —  зазначив голова.

Це вже 14-та амбулаторія, яка відкрита за останні півтора роки у Житомирській області.

«Такий медзаклад є необхідним елементом сучасної інфраструктури у сільській місцевості. Первинна медична допомога, за умови наявності відповідного обладнання, а саме таким оснащені нові амбулаторії, дозволяє проводити регулярну профілактику різноманітних захворювань на ранніх стадіях. Це надзвичайно важливо, аби зберегти життя людей і покращити його якість», — каже голова ОДА.

В амбулаторії працюватиме два сімейних лікарі та лікар-педіатр. У новому закладі є маніпуляційний та оглядовий кабінети, процедурна, кімната для персоналу, зал очікувань, кабінети щеплень і здорової дитини.

Крім того, для амбулаторії придбали сучасний автомобіль Renault Duster, що дасть можливість лікарям виїжджати за викликом у найвіддаленіші села.

«Зрештою, медицина стає більш доступною для людей незалежно від того, мешкають вони у місті чи в селі»,  — каже Бунечко.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.