На Львівщині у сільській церкві замироточила ікона

В селі Ременів, що неподалік Львова, у 115-літньому храмі ПЦУ мироточить ікона пресвятої Богородиці «ВСЕЦАРИЦЯ».

Настоятель храму Собору Пресвятої Богородиці протоієрей Михайло Пасірський розповідає, що миро стало просто-таки литись, зокрема, проявляється з очей Богородиці. Ніби сльози. 

Про це повідомляє Рівненська єпархія ПЦУ.

Мироточивість як чудесне явище відоме Святій Церкві ще з перших років християнства, а численні факти мироточивості мощей святих та ікон були підтверджені протягом всієї історії Церкви.

«Маємо чекати позитивних змін. Бо коли ікона кровоточить, то передвіщає біду, а мироточить — значить, на добро і підтримку. З нами Бог і Матір Божа, а значить — перемога буде за нами», — переконаний отець Михайло.

Достеменно науковці й досі не можуть пояснити диво мироточення, так само, як і час, місце чи, власне, ікону, яка виявляє це надприроднє чудо. Але дослідники, історики та священники сходяться на думці, що таке явище виникає не просто так, а на певну пересторогу.

З історії відомо багато прикладів мироточення ікон, зокрема, напередодні важливих подій, змін, перемін. Більшість з мироточивих ікон — то образи Божої Матері, нашої Небесної Заступниці, Непереможної Воєводи, яка захищає людей у найскрутніші моменти життя. Так і нині, вважає протоієрей Михайло Пасірський, мироточивість ікони Пресвятої Богородиці на Львівщині — це добрий знак.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.