В Україні з'явились методички з будівництва освітніх та спортивних закладів

У Міністерстві розвитку громад та територій України розробили інформаційні посібники з будівництва освітніх та спортивних закладів. У них доступно та на прикладах зображено, які державні будівельні норми мають бути дотримані при проектуванні та будівництві освітніх, дошкільних та спортивних закладів.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, в інформаційних посібниках пояснюється, як обладнати навчальні місця для дітей з інвалідністю та якою має бути висота та ширина сходів. Крім того, в цих матеріалах зібрані кращі практики реалізації відповідних обʼєктів у громадах. 

Ознайомитися з інформаційними посібниками можна за посиланнями: 

«Надважливо забезпечити проектування та будівництво нових об’єктів з урахуванням усіх вимог безбар’єрності та енергоефективності. Це одні з пріоритетних вимог сучасності. Освітні та спортивні заклади мають бути доступними для всіх відвідувачів: батьків з маленькими дітьми у візочках, літніх людей, які зустрічають своїх онуків після занять, людей з інвалідністю та інших маломобільних груп. Ці посібники є дороговказами для органів місцевого самоврядування, як мають виглядати подібні громадські будівлі у кожній громаді України», — повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

 

Наразі у Мінрегіоні активно працюють над оновленням державних будівельних норм, зокрема в частині інклюзії та створення харчоблоків. Як тільки будуть прийняті нові норми, інформаційні посібники будуть оновлені.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.