Порт Констанца переправив понад 4 мільйони тонн зерна з України

До порту Констанца (Румунія) від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну надійшло приблизно 4,5 млн тонн українського зерна. 

Про це повідомляє Reuters.

Україна продовжує транспортувати зерно через дунайські порти Рені та Ізмаїл до румунського порту Констанца навіть після початку реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування.

«Деякі трейдери, з якими ми маємо справу, скоротили свої операції в Рені та Ізмаїлі, але потоки, які ми створили, все ще продовжуються. Наші обсяги зерна трохи менші, але темпи майже такі, як раніше», — сказав Іон Станчу, заступник виконавчого директора TTS Group.

За його словами, TTS перевезла майже 1 млн тонн вантажів до/з України після початку війни, причому зернові становили трохи менше половини цього обсягу.

TTS Group займається транспортуванням агропродукції, мінеральної сировини та хімічних речовин по річці Дунай і здійснює перевалку вантажів у порту Констанца. Компанія управляє найбільшим флотом барж на Дунаї загальною місткістю 800 тис. тонн. Потужності зберігання зерна в порту Констанца становлять 110 тис. тонн.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.