Волинянка перетворила захоплення на домашній бізнес

Жителька із села Велимче на Волині Наталія Видрич кілька років як захопилася сироварінням. Маючи основну роботу на державній посаді, жінка створила власну сироварню.

Нині в переліку має до 20 видів сиру. Так сироваріння стало домашнім бізнесом.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Конкурент TV». 

Зараз на сироварні виготовлає Наталія майже два десятки видів сиру. Найулюбленіший сир Наталії Видрич — камамбер. Та не тільки її. Каже, усі місцеві його скуповують з величезним задоволенням.

«Хоч її сироварня маленька, однак тут зі всією відповідальністю дотримуююся усіх стандартів якості та процесів. Мені завжди було цікаво, як на сирах утворюються маленькі дірочки. Так і захопилась», — каже Наталія. 

Спочатку все робила за власним досвідом, з часом Наталія почала відвідувати закордонні сироварні та набиратись досвіду.

«Веземо на базар, і в вайбер-групі збираємо замовлення і чоловік везе торбинку. І новою поштою відправляємо. І місцеві приїжджають беруть сир, перед тим дзвонять. Були на ярмарку, я вже не пам’ятаю, здається Торчинський ярмарок ще до повномасштабного вторгнення. А перед тим в Луцьку два рази були на ярмарках. А з війною вже ярмарків немає», — каже господиня. 

Також наталія розповіла, що клієнти іноді запитують. чи є щось новеньке, тому доводиться експерементувати та додавати чи трави чи трюфель.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.