BASF подарує клієнтам 10 л гербіциду — умови акції
Із 25 січня по 31 липня 2022 року за купівлю 10 посівних одиниць насіння соняшника можна отримати в подарунок 10 л надійного гербіциду Пульсар® Флекс.
Про це повідомили в Департаменті BASF Agricultural Solutions, пише Zemliak.com.
«Вже не перший рік компанія BASF проводить схожі акції, які отримують позитивний відгук з ринку. Ми прагнемо надати якомога привабливу пропозицію сільгоспвиробникам, що дасть їм можливість скористатися ефективним та комплексним рішенням щодо вирощування соняшника в сегменті Clearfield® та Clearfield® Plus. Наша пропозиція містить гібриди соняшника нового покоління та гнучкий гербіцидний захист. Ми завжди йдемо назустріч, аби нашою продукцією могла скористатися якнайбільша кількість підприємців», — розповіла Наталія Мельничук, менеджер з насіння BASF Agricultural Solutions.
В акції бере участь таке насіння компанії BASF як ЕС Колоріс КЛ, Дракаріс КЛП, ЕС Каприз СЛП. Це — гібриди виробничих систем Clearfield® та Clearfield® Plus.
Насіння потрібно придбати в офіційних дистриб’юторів компанії. При чому, в акції може брати участь і насіннєвий матеріал, придбаний після 1 жовтня 2021 року.
«Більше насіннєвих одиниць — більше літрів Пульсар® Флекс у подарунок», — додали в компанії BASF.
Щоб долучитися до акції, потрібно просто сконтактувати зі своїм дистриб’ютором та оформити відповідне замовлення.
Гербіцид Пульсар® Флекс завдяки діючій речовині імазамокс системно захищає поле і від дводольних, і однодольних бур’янів.
Потрапивши на рослину, імазамокс всотується в листя й стебло, може рухатися по ксилемі й флоемі та зупиняє виробіток протеїнів. Це призводить до загибелі бур'яну. Він припиняє свій ріст уже за кілька годин після обробки, а видимий ефект можна спостерігати після кількох днів.
На додачу, препарат забезпечує тривалий захист поля, зокрема, й від усіх рас вовчка соняшникового. Випробування компанії продемонстрували чисті рядки впродовж усього періоду вегетації.
Читайте також:
- В Україні нагадали, хто отримуватиме дотації за корів
- Експерти розповіли, як отримати біогумус через місяць
- Україна впроваджує контроль за використанням антибіотиків у ветеринарії
- Українські науковці презентували новий сорт картоплі
- Для вирощування топінамбура обирають сонячну ділянку