USAID АГРО надасть гранти для підтримки сімейних молочних ферм та переробки молока

Програма USAID АГРО надасть співфінансування для підтримки виробництва молока з доданою вартістю сімейними господарствами.

У рамках проєкту підрядник отримає підтримку для покращення та розширення діяльності сімейних господарств молочного напрямку в Полтавській, Сумській та Чернігівській областях шляхом надання їм ветеринарних послуг, юридичних консультацій щодо забезпечення пасовищ і сіножатей для худоби, закупівлі обладнання для заготівлі кормів.

Реалізація проєкту сприятиме:

• підвищенню рентабельності виробництва молока в сімейних господарствах Полтавської, Сумської та Чернігівської областей;

• удосконаленню співпраці між мікро-, малими та середніми підприємствами (ММСП) в секторі молочного виробництва з питань спільної заготівлі кормів, виробництва продукції та розширення каналів збуту;

• впровадження кращих практик заготівлі кормів, надання ветеринарних послуг та юридичного супроводу в процесі отримання земель для сінокосіння та випасання худоби.

Інформація для подання заявки

1. До 18:00 четверга 4 квітня 2024 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі, заповнивши анкету за посиланням.

2. У п'ятницю 5 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 Програма USAID АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар;
не пізніше 18:00 19 квітня 2024 р. – подання запитань щодо участі у цьому конкурсі на ел. cкриньку ilazarenko@chemonics.com;
не пізніше 18:00 25 квітня 2024 р. – кінцевий термін подання заявки (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи) на ел. скриньку agro.subawards@chemonics.com.

Завантажити повний опис технічного завдання можна за цим посиланням.

У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання зазначати його назву: ЗПЗ № 68.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.