Шість громад Вінниччини впроваджуватимуть інститут помічника ветерана

Протягом наступних шести місяців інститут помічника ветерана впроваджуватимуть у 6 громадах Вінницької області: Вінницька, Хмільницька, Гайсинська, Тульчинська, Жмеринська та Могилів-Подільська громади.

Про це повідомили у Вінницькій ОВА.

«Проєкт передбачає новий формат надання комплексної допомоги та підтримки ветеранам війни, членам їх сімей та членам сімей загиблих героїв. Ідея полягає в тому, щоб допомогти нашим захисникам і захисницям перейти від військової служби до цивільного життя. Ми маємо забезпечити реальну підтримку усім нашим захисникам», — пояснив голова ОВА Сергій Борзов.

У громадах мають бути створені сервісні офіси у справах ветеранів, приміщення яких мають бути повністю облаштовані за вимогами доступності. Важливо, що помічниками ветеранів можуть бути люди з числа учасників бойових дій та членів їх сімей.

До слова, Вінниччина уже має досвід у розвитку ветеранської політики — область стала стала однією з перших в Україні, де була розпочата робота з впровадження ветеранської політики.

«Турбота про ветеранів для кожного з нас — це надзвичайно велика відповідальність. Важливо, щоб усі на своїх місцях розуміли і знали, як правильно діяти. Ніхто з ветеранської спільноти не має залишитися наодинці з труднощами, якими б вони не були. Ветерани повинні отримувати необхідну допомогу в усіх сферах: у здобутті освіти, працевлаштуванні чи започаткуванні власного бізнесу», — додав начальник ОВА.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.