В Україні планують запровадити нові соціальні послуги

Доступ до якісних послуг, ефективна система соціальної підтримки, включення людей з інвалідністю у суспільне життя, виховання дітей у сім’ях і цифровізація надання соціальних виплат та послуг – це основні цілі, на яких сьогодні зосереджене Міністерство соціальної політики України.

Про це зазначив Костянтин Кошеленко, заступник Міністра соцполітики.

«Через застосунок Дія доступне отримання довідки і допомога на проживання ВПО, а також зміна адреси та зняття з реєстрації. Реалізовано цикл послуг із всиновлення, починаючи з онлайн-консультації. Ми розвиваємо Єдину інформаційну систему соціальної сфери, створюючи підґрунтя для того, щоб сервісів за напрямами Мінсоцполітики в Дії ставало більше», — зазначив посадовець.

Довгостроковою стратегією, за його словами, є автоматичні послуги та інформаційні обміни.

«Обміни між державними реєстрами дуже полегшують життя громадянину, коли він не повинен витрачати час на збір довідок у різних держустановах. Тому ми будуємо  єдину інформаційну систему, яка покриватиме дані всіх відомств і міститиме верифіковану достовірну інформацію», — розповів Костянтин Кошеленко.

Окрім цього міністерство працює над осучасненням системи  Централізованого банку даних осіб з інвалідністю. Впроваджуються й інші електронні алгоритми у напрямку соціальних послуг.

Щоб бути в курсі свіжих новин, підпишіться на сторінки сайту Земляк у Facebook, Telegram та в Instagram.